Z BLOGA

Rolety rzymskie

Rolety rzymskie prezentują się bardzo dobrze w nowoczesnych wnętrzach jak i w klasycznych czy stylowych. Stanowią eleganckie dopełnienie dekoracji okiennych.

Proponujemy rolety rzymskie szyte na miarę, zgodnie ze wzornictwem współczesnych trendów. W zależności od oczekiwań szyjemy rolety z tkanin rozpraszających światło lub częściowo zaciemniających, po zaciemniających w 100% /blackout/. Lekka, przejrzysta tkanina zastępuje firankę natomiast gruba i ciężka spełnia funkcje zasłon.

Rolety montujemy do ściany nad wnęką okienną lub do sufitu za pomocą wsporników, które dostarczamy w komplecie z automatem. Istnieje  również możliwość mocowania rolety rzymskiej na ramie okiennej przy pomocy bezinwazyjnego zaczepu.

Rolety mają  mechanizm kasetowy z sznurkiem koralikowym, co gwarantuje niezwykłą funkcjonalność. Mają one również zamontowany mechanizm samoblokujący sie. Podciągając  roletę automatycznie zatrzymujemy ją na dowolnej wysokości, tworząc dekoracyjne fałdy.

Bardzo istotny jest właściwy pomiar rolety, czyli jej szerokość dekoracyjną i wysokość. Można samemu zmierzyć okno wg.naszych wytycznych lub zaprosić nas na pomiar.

Zapraszamy

Dowiedz się także:

Pracownia Tkanin Dekoracyjnych LENA od ponad 10 lat specjalizuje się w aranżowaniu i szyciu oryginalnych, niepowtarzalnych dekoracji okiennych, a także dekoracji domu.